سوالات متداول کاربران


برای ثبت سفارش باید چه کار کنم ؟

جهت ثبت سفارش ابتدا در سامانه نام‌نویسی نمایید و یا با حساب کاربری که قبلا ایجاد نموده‌اید وارد شوید، سپس در پنل کاربری خود می‌توانید لینک های ثبت سفارش را مشاهده نمایید

آیا برای ثبت سفارش نیاز به حساب کاربری دارم ؟

بله، هر شخص حقیقی برای ثبت سفارش نیاز به یک حساب کاربری با مشخصات خود دارد

آیا برای هر مرتبه ثبت سفارش نیاز به ساختن یک حساب کاربری جدید میباشد ؟

خیر، هر کاربر تنها یک حساب کاربری با مشخصات خود می‌سازد و می‌تواند بینهایت سفارش ثبت کند. پس از نام‌نویسی در سامانه، اطلاعات ورود به ایمیل شما ارسال می‌گردد

چه تضمینی در محرمانه بودن اطلاعات منتقل شده به استودیو وجود دارد؟

علیرغم اینکه اطلاعات جزئی و عددی از نتایج تحقیق مشتریان دریافت نمی‌شود، استودیو سایگراف خود را متعهد به امانت‌داری و حفظ کلیه مکاتبات و فایل‌های رد و بدل شده با مشتری می‌داند.

آیا امکان انصراف از طراحی وجود دارد؟

با توجه به ماهیت این فعالیت که تخصیص وقت و انرژی فراوان نیاز دارد، استودیو طراحی علمی سایگراف امکان مرجوع نمودن هزینه‌های پرداخت شده را ندارد. با این وجود به منظور تکریم ارباب رجوع و مشتری، پیش از طراحی نهایی حتما پیش‌طراحی را به نظر مشتری خواهد رساند تا پس از تاییدات او، طرح نهایی را اجرا کند.

آیا ثبت سفارش به معنی تعهد و تکمیل آن است؟

خیر ، ثبت سفارش تنها به منزله درخواست برآورد هزینه پروژه انجام می‌پذیرد و تا پرداخت موفق اولین پیش فاکتور، هیچیک از طرفین تعهد و التزامی به آن ندارند

آیا برای ثبت سفارش هزینه گرفته می‌شود؟

خیر برای ثبت سفارش در سامانه هزینه‌ای اخذ نمیگردد

هزینه طراحی‌ها در مقایسه با سایر استودیوها چگونه است؟

با جستجوی ساده در فضای اینترنت متوجه خواهید شد که حداقل هزینه طراحی هر چکیده تصویری 500 دلار آمریکا است که در مقایسه با هزینه‌های استودیو طراحی علمی سایگراف بسیار قابل تامل است

هزینه سفارش چگونه اخذ می‌گردد؟

پس از ثبت سفارش و برآورد هزینه، یک فاکتور به عنوان پیش‌پرداخت صادر می‌گردد که باید توسط سفارش‌دهنده پرداخت گردد تا مراحل انجام سفارش شروع شود. در مرحله دوم پس از تایید نهایی پروژه، فاکتور نهایی صادر شده و کاربر جهت دریافت فایل‌های نهایی ملزم به پرداخت آن می‌باشد

فرق RGB با CMYK چیست؟ کدام مد را باید سفارش دهم؟

مدهای رنگی RGB و CMYK از نظر ترکیب ساخته شدن رنگ‌ها با هم متفاوت اند. اگر قصد چاپ تصویر مورد نظر خود را دارید باید از مد CMYK استفاده شود و اگر تصویر شما صرفا از طریق صفحات دیجیتالی مشاهده خواهد شد باید از مد RGB استفاده شود. لازم به ذکر است طراحی پیش فرض بر مبنای RGB صورت خواهد گرفت و چنانچه نیازند مد CMYK باشید باید به طراح اطلاع دهید.

پروسه طراحی به چه صورت است؟

پس از ثبت سفارش و براورد مدت زمان و هزینه طراحی توسط سایگراف، باید مبلغ پیش پرداخت جهت شروع پروژه واریز گردد. ابتدا طراح، طرحی ساده و شماتیک را آماده کرده تا مورد تایید شما قرار گیرد. پس از تایید اولیه، طراحی نهایی در مدت مقرر انجام خواهد گرفت. پس از اتمام طراحی، شما حداکثر دو بار حق اصلاح طرح در مواردی مثل رنگ‌بندی را دارید. پس از اعمال اصلاحات مورد نظر شما بایستی مابغی هزینه را واریز نمایید. در نهایت در صورت تایید واریز نهایی، طرح با کیفیت بالا برای شما ارسال می‌گردد.

آیا فایل لایه باز تحویل داده می شود؟

خیر. فایل لایه باز پروژه به کارفرما تحویل داده نمی‌شود.

اگر طرح را نپسندیدم، هزینه عودت داده می‌شود؟

چنانچه پس از اتمام پروژه از آن راضی نبودید، مبلغ پیش پرداخت عودت داده نخواهد شد.

چطور می‌توانم از پیشرفت پروژه اطلاع پیدا کنم؟

شما در پروفایل خود می‌توانید میزان پیشرفت پروژه‌تان را تا حدودی مشاهده نمایید. لازم به ذکر است که این بدان معنی نیست که طراح هر روز پیشرفت طراحی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

چطور مطمئن باشم توانایی انجام پروژه مد نظر من را دارید؟

در مرحله اول که زمان و هزینه پروژه براورد می‌شود، اگر خواسته‌ای ماوراء توانایی تیم طراحی سایگراف داشته باشید به شما اطلاع داده می‌شود.

چکیده تصویری به چه دردی می‌خورد؟

با توجه به رشد روز افزون مقالات ارائه شده به مجلات علمی، مقاله شما باید علاوه بر داشتن محتوای مناسب، ظاهری مناسب نیز داشته باشد. چکیده تصویری به عنوان ظاهر مقاله شما عمل می کند و آچه در باطن رخ می‌دهد را در یک نگاه با خواننده (سردبیر، داور و ...) در میان می‌گذارد.

آیا مشاوره تلفنی و حضوری هم دارید؟

شما میتوانید در ساعات مشخص شده برای پشتیبانی تلفنی در قسمت ارتباط با ما مشاوره بگیرید ولی امکان مشاوره حضوری وجود ندارد و تمام مراحل انجام سفارش هم بصورت آنلاین انجام میگیرد.

آیا هزینه براورد شده امکان زیاد شدن در نیمه راه را دارد؟

در صورتی که در مرحله اصلاحات، موارد مورد نظر شما جهت اصلاح بیش از حد متعارف باشد و از چهارچوب اولیه‌ی مورد توافق طرفین خارج شود، هزینه‌ای جهت انجام اصلاحات در نظر گرفته خواهد شد.

آیا تخفیف در نظر گرفته شده است؟

در صورتی که در مقاله، کتاب و ..... نامی از استودیو طراحی علمی سایگراف آورده باشید، با ارائه مستندات می‌توانید برای پروژه‌های بعدی‌تان تخفیف داشته باشید.

آیا امکان پرداخت قسطی وجود دارد؟

خیر، امکان پرداخت به صورت اقساط وجود ندارد.

آیا طرح من در جاهای دیگر نیز استفاده می‌شود؟

طبق توافقنامه میان استودیو طراحی علمی سایگراف و کارفرما، استودیو حق استفاده از طرح شما را در رزومه تبلیغاتی خود دارد. در عین حال به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که سوژه اصلی و هسته مرکزی طرح شما در هیچ طرح دیگری استفاده نخواهد شد.

آیا کیفیت فایل ارسالی برای چاپ در ابعاد بزرگ مناسب است؟

فایل طراحی شده با توجه به اندازه درخواستی شما در سفارش اولیه طراحی می‌شود؛ پس در تکمیل اطلاعات دقت کنید. ولی چنانچه بعد از اتمام پروژه خواستار طرح در ابعاد بزرگتر (به صورت نامتعارف) بودید، با پرداخت هزینه اصلاحات، امکان آماده سازی جهت چاپ در ابعاد بزرگتر (بنر و ...) وجود دارد.

نرخ خدمات را در کجا می‌توانم ببینم؟

در پروژه‌های طراحی امکان قیمت‌دهی و تهیه لیست ثابت امکان‌پذیر نمی‌باشد چراکه هیچ پروژه‌ای مشابه پروژه‌ی دیگر نیست. ولی عواملی مثل مدت زمان مورد نیاز برای طراحی، مقدار اصلاحات مورد نظر و حجم کار از مهمترین عوامل تعیین کننده هزینه هستند.